<%= Application["key_word2"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["uni_title"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["key_word"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["description"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %>
1400 سه شنبه 30 شهریور
 
<%= Application["key_word"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %>

بهترین آموزشگاه کامپیوتر در پاسداران

با مجوز رسمی از اداره فنی و حرفه ای ، وزارت کار و امور اجتماعی
مشاوره رایگان ثبت نام
22764035-6
09363960539
دیپلم - MBAاخبار و اطلاعیه ها

بهترین آموزشگاه کامپیوتر در پاسداران

1397 یکشنبه 4 شهریور بهترین آموزشگاه کامپیوتر در پاسداران

بهترین آموزشگاه کامپیوتر در پاسداران

برگزاری تمامی دوره های کامپیوتر در بهترین آموزشگاه کامپیوتر پاسداران

افراد تازه کار هنگام تایپ در نرم افزار word نمیدانند که چگونه فونت قسمتی از متن را تغییر دهند یا مثلاً اولین حرف یک کلمه را بزرگ بنویسند و یا یک عبارت را به علت اهمیت ویژه ای که دارد می خواهند بزرگتر بنویسند. این کار راه حل ساده ای دارد . در این پست می خواهیم یکی دیگر از ترفند های word را به شما آموزش دهیم.

قدیمی ترین آموزشگاه کامپیوتر در پاسداران

ابتدا آن عبارت یا کلمه و یا پاراگراف که می خواهید فونتش عوض شود را انتخاب می کنید و سپس در زبانه Home به قسمت فونت رفته و Font Size را کم یا زیاد می کنید. اما با میانبرهای کیبورد هم می توانید این کار انجام دهید. برای اینکار پس از انتخاب کلمه یا جمله کلیدهای ترکیبی Ctrl Shift < را همزمان از کیبورد فشار دهید تا فونت آنها بزرگتر شود. هر بار که این سه کلید را با هم فشار می دهید، Font Size هم بیشتر می شود و اگر بخواهید جمله ای از متن و یا کلمه ای را ریزتر از سایر کلمات و جملات موجود در این نامه کنید، فقط باید آن بخش از جمله یا کلمه را انتخاب کنید و سپس کلیدهای Ctrl Shift > را همزمان از کیبورد فشار دهید تا Font Size آنها کوچکتر شود، هر بار این سه کلید را با هم فشار دهید، Font Size کوچک و کوچکتر می شود.

لیست آموزشگاههای کامپیوتر در پاسداران

اگر قصد دارید متن انگلیسی ای را که تایپ کردید برحیب اهمیت بزرگتر یا کوچکتر نمایید، ابتدا قسمتی از متن که قصد تغییر حروف آن را دارید را انتخاب کنید (Highlight).
اکنون کلیدهای ترکیبی Shift F3 را فشار دهید. مشاهده می کنید که بسته به متن انتخابی، حروف کوچک به بزرگ و یا بالعکس تبدیل می‌شود. و یا حروف ابتدای هر واژه بزرگ می‌شود. همچنین با فشردن مجدد این کلیدهای ترکیبی، تغییر مجدد حروف متن انتخابی را ببینید.
آدرس آموزشگاههای کامپیوتر در پاسداران
 تغییر فونت حروف فارسی به چه صورت می باشد؟
می توان بعد از نوشتن یک حرف فارسی مثل ب بدون فاصله کلید (shift) را نگه داشت و علامت منفی  ( ــ ) یا حرف (ت )  را زد در این صورت حرف بزرگ فارسی به حرف کوچک بدل می شود .  مثل بـ قـ کـ   بجای  ب ق ک

نکته !!!  انتخاب کلید ( _ ) و یا حرف ( ت) به علت نصب برنامه های خاص صفه کلید فرق می کند.