<%= Application["key_word2"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["uni_title"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["key_word"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["description"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %>
1400 دوشنبه 3 آبان
 
<%= Application["key_word"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %>

آدرس آموزشگاه ICDL در پاسداران

با مجوز رسمی از اداره فنی و حرفه ای ، وزارت کار و امور اجتماعی
مشاوره رایگان ثبت نام
22764035-6
09363960539
دیپلم - MBAاخبار و اطلاعیه ها

آدرس آموزشگاه ICDL در پاسداران

1397 پنجشنبه 18 مرداد آدرس آموزشگاه ICDL در پاسداران

آدرس آموزشگاه ICDL در پاسداران

اخذ مدرک icdl در آموزشگاه فنی و حرفه ای پاسداران

مراسم افتتاحیه‌ی‌ بیست‌ و نهمین دوره‌ی المپیاد جهانی کامپیوتر (IOI) هم‌اکنون با شرکت گروه‌های دانش‌آموزی از ۸۴ کشور در برج میلاد تهران در حال برگزاری است. سخنگوی المپیاد جهانی کامپیوتر ۲۰۱۷ اعلام کرده است که کشورهای حاضر در این دوره، حداکثر تیم‌های چهارنفره دارند و در دو روز یک‌شنبه و سه‌شنبه در آزمون شرکت خواهند کرد.

تدریس در آموزشگاههای ICDL در پاسداران

 هر آزمونی متشکل از ۱۵ سؤال تئوری و عملی است، شرکت‌کنندگان با طراحی الگوریتم و برنامه‌نویسی به سؤال‌هایی که به‌صورت خلاقانه از مباحث ریاضیات طرح شده است، پاسخ خواهند داد. مدت‌زمان پاسخگویی ۵ ساعت است. پس از این دو مرحله، داوری انجام می‌شود و روز پنج‌شنبه در اختتامیه، نتایج نهایی اعلام خواهد شد.

شعب آموزشگاههای ICDL در پاسداران

به گفته‌ی عظمتی، کشور میزبان می‌تواند دو تیم را در مسابقات شرکت دهد و به همین دلیل ایران در این دوره، دو تیم چهارنفره خواهد داشت. ایران سال گذشته در بیست‌ و هشتمین دوره‌ی این مسابقات در روسیه، مقام سوم را کسب کرد.
لیست شهریه آموزشگاههای ICDL در پاسداران
استفاده‌ی همزمان از دو مانیتور، مانند استفاده از درایوهای SSD‌ است. کاربر پیش از خریدن یک حافظه‌ی SSD، آن را اتلاف سرمایه می‌داند، اما به‌محض تهیه‌ی یکی از آن‌ها، ناگهان احساس می‌کند به تعداد بیشتری نیاز دارد! ممکن است بخواهید بازدهی و بهره‌وری کار خود را افزایش دهید، یا شاید فقط می‌خواهید هیجان پیکربندی چند مانیتور با یک رایانه را تجربه کنید. برای بهبود فضای کاری خود می‌توانید با استفاده از یک مانیتور اضافه، تغییرات کوچکی اعمال کنید و لذت استفاده از یک سیستم با چند مانیتور را تجربه کنید.