<%= Application["key_word2"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["uni_title"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["key_word"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["description"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %>
1400 دوشنبه 27 اردیبهشت
 
<%= Application["key_word"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %>

بهترین آموزشگاه کامپیوتر در پاسداران

با مجوز رسمی از اداره فنی و حرفه ای ، وزارت کار و امور اجتماعی
مشاوره رایگان ثبت نام
22764035-6
09363960539
دیپلم - MBAاخبار و اطلاعیه ها

بهترین آموزشگاه کامپیوتر در پاسداران

1397 یکشنبه 14 مرداد بهترین آموزشگاه کامپیوتر در پاسداران

بهترین آموزشگاه کامپیوتر در پاسداران

بهترین آموزشگاه کامپیوتر در پاسداران که توسط سازمان فنی و حرفه ای انتخاب شد

برای مخفی کردن و ایمن‌سازی فایل‌هایی که اندکی بیش‌تر برای شما اهمیت دارند، می‌توانید از نرم‌افزار Keepsafeبهره ببرید. نرم‌افزار یاد شده اقدام به ایجاد یک گاو صندوق دیجیتالی محافظت شده با رمز عبور در گوشی هوشمند کاربر می‌کند تا تصاویر و ویدیوهای خصوصی کاملا ایمن باقی بمانند. خارج کردن و انتقال فایل‌های خصوصی به درون گاو صندوق بسیار ساده است و هر کاربر می‌تواند بدون کمک گرفتن از افراد متخصص، این کار را انجام دهد.


تدریس خصوصی کامپیوتر در پاسداران

از دیگر ابزارهای با ارزشی که می‌توان به آن اشاره کرد، Vaulty نام دارد. نرم‌افزار Vaulty کارکردی مشابه با Keepsafe دارد، اما انتقال فایل‌ها به درون آن یا خارج کردن فایل‌ها بسیار ساده‌تر از Keepsafe است. به خاطر داشته باشید که اگر در حال استفاده از نرم‌افزار Google Photos به عنوان گالری هستید، باید اقدام به حذف فایل‌های اصلی (Original) تصاویر و ویدیوهای خود بکنید. در غیر این صورت آن‌ها فقط از فضای ابری نمایش داده خواهند شد.مرکز آموزش کامپیوتر در پاسداران

نرم‌افزار دیگری که برای محافظت از فایل‌ها در سیستم عامل اندروید گوگل می‌توان از آن بهره برد، File Hide Expert نام دارد. نرم‌افزار یاد شده از همه نوع فایل تصویری پشتیبانی می‌کند و استفاده از آن بسیار ساده است. نرم‌افزار File Hide Expert به ساختار فایلی و پوشه‌ای گوشی هوشمند دسترسی پیدا می‌کند و امکان انتخاب فایل‌هایی که قصد مخفی کردن آن‌ها را دارید به کاربر می‌دهد. رابط کاربری نرم‌افزار یاد شده بسیار ابتدایی و ساده است؛ اما در صورتی که خواستار مخفی کردن هر نوع فایلی هستید، استفاده از آن گزینه‌ی مناسبی خواهد بود.


مدرک کامپیوتر در پاسداران
آخرین گزینه برای مخفی کردن فایل‌های شخصی ترفند خاصی است که در نرم‌افزار مدیریت فایلی مانند ES File Explorer قابل اجرا است. برای این منظور، باید داخل هر پوشه‌ای که تمایلی به ظاهر شدن تصاویر داخل آن در مرورگر فایل پیش‌فرض گوشی هوشمند مبتنی‌ بر اندروید ندارید، یک فایل متنی با عنوان nomedia. ایجاد کنید. البته با انجام ترفند یاد شده، تصاویر موجود در پوشه‌ی مورد نظر فقط در نرم‌افزار گالری پیش‌فرض سیستم عامل اندروید قابل نمایش نخواهند بود. به‌واقع هنوز می‌توان با استفاده از نرم‌افزار مدیریت فایل ES File Explorer به تصاویر خصوصی دست یافت. اگرچه ترفند یاد شده راهکاری نسبتا پر زحمت و پرخطر است، اما می‌تواند برای برخی از کاربران مناسب باشد.

دیپلم کامپیوتر در پاسداران
سیستم عامل iOS
بدون شک سیستم فایل iOS بسیار محافظه‌کارانه و محدودتر از سیستم عامل اندروید است؛ بنابراین بسیار بعید است که فایل‌های متفرقه‌ای به جز تصاویر و ویدیو را به صورت پراکنده در داخل سیستم عامل اپل مشاهده کنید. نرم‌افزار Files جدید اپل فایل‌های درایو آی‌کلاد کاربران را به صورت مجزا نمایش می‌دهد؛ اما متاسفانه هیچ گزینه‌ای برای مخفی کردن آن‌ها وجود ندارد.