<%= Application["key_word2"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["uni_title"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["key_word"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["description"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %>
1400 پنجشنبه 11 آذر
 
<%= Application["key_word"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %>

3DMax در

با مجوز رسمی از اداره فنی و حرفه ای ، وزارت کار و امور اجتماعی
مشاوره رایگان ثبت نام
22764035-6
09363960539
دیپلم - MBAمعرفی دوره 3DMax در

d3max


اگر شما ذوق هنری مثل نقاشی کردن یا تخیل قوی دارید، نرم افزار های سه بعدی از جمله تری دی مکس این اجازه را به شما می  دهد تا به ذهنیت و ایده خود عینیت ببخشید. برای مثال امروزه هنر نقاشی جنبه دیگری به خود گرفته که به آن میتوان نقاشی سه بعدی (ازلحاظ تکنیک ساخت )یا نقاشی دیجیتالی گفت ، که نمونه های آن فراون در اینترنت وجوددارد.

از کاربردهای دیگر نرم افزار های سه بعدی می توان به استفاده آن در صنعت رو به رشد گیم و بازی سازی اشاره کرد . دقت داشته باشید با نرم افزار تری دی مکس مستقیم نمیتوانید بازی درست کنید ! بلکه مدل سازی فضا وکاراکترها ، ایجاد حرکت ها و .. در نرم افزار تری دی مکس (به عنوان یکی از نرمافزار های تری دی ، از نرم افزارهای دیگر مانند مایا و نیزاستفاده می شود.

یکی دیگر از کاربردهای این نرم افزار استفاده در جلوه های ویژه سینمایی می باشد جلوه های ویژه تری دی مکس این امکان را به  این نرم افزار داده است تا در خیلی از پروژه ای سینمایی و فیلم های مشهوری که شما نام آنرا حتما شنیده اید استفاده شود.

برای استفاده مطلوب تر از توانمندی های نرم افزارتری دی مکس
 داشتن صرفا اطلاعات تکنیکال و فنی از نرم افزار تری‌دی‌اس‌مکس کافی نمی باشد ، بلکه برای گرفتن نتایج با کیفیت جمع نمودن علوم و هنرهای مختلف وداشتن اطلاعات فنی مناسب شما را به مسیر کمال و پیشرفت هدایت می نماید. .
 پس هر چه بیشتر سواد بصری و هنری خود را در زمینه های متفاوت هنری مثل درک از تناسب ، شناخت هندسه و رنگ ، بافت ، طراحی و دست آزاد، شناخت دوربین و علم مناظر و .افزایش دهید باعث بدست آمدن نتایج ارزنده تری در کار با نرم افزار قدرتمند تری‌دی‌اس‌مکس، خواهید شد.    دوره های مرتبط