<%= Application["key_word2"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["uni_title"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["key_word"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["description"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %>
1400 جمعه 12 آذر
 
<%= Application["key_word"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %>

Illustrator در

با مجوز رسمی از اداره فنی و حرفه ای ، وزارت کار و امور اجتماعی
مشاوره رایگان ثبت نام
22764035-6
09363960539
دیپلم - MBAمعرفی دوره Illustrator در

ایلوستریتور

کاربرد نرم‌افزار ایلوستریتور و قابلیت‌های آن

ایلوستریتور نرم‌افزار موردعلاقه طراحان گرافیک برای طراحی حرفه‌ای انواع فونت، لوگو، ست اداری، اینفوگرافیک، نمودار، دیاگرام، کاراکترتبلیغاتی و . هست و اساساً چون کارکردن با آن سخت‌تر از نرم‌افزار فتوشاپ هست افراد کمتری با آن آشنایی دارند. اما همان‌طور که گفته شد طراحان گرافیک حرفه‌ای به‌طور کامل با این نرم‌افزار آشنایی دارند و با استفاده ازاین برنامه یا استفاده  ترکیبی از ایلوستریتور وفتوشاپ می‌توانند آثار تأثیرگذار و حرفه‌ای را خلق نمایند..

محیط نرم‌افزار ایلستریتور همانند سایر برنامه های کمپانی ادوبی است و اگر شما کار با یکی از این برنامه ها مانند فتوشاپ را تجربه کرده باشید قطعا محیط این برنامه برای شما بیگانه نخواهد بود و خیلی سریع با محیط آن آشنا خواهید شد.

ازدیگر ویژگی‌های این نرم افزار برای طراحان وب‌سایت می‌توان به قابلیت ساخت فایل‌های svg اشاره کرد، این فایل‌ها به دلیل حجم بسیار پایین در کنار کیفیت بسیار بالا و مقیاس‌پذیری فوق‌العاده در متدهای جدید طراحی سایت بسیار قابل‌توجه قرار گرفته‌اند. زیرادیگر نیاز نیست برای داشتن یک اِلمان باکیفیت یا بزرگ در سایت یک تصویر بزرگ‌تر درطراحی سایت قرار دهید و با استفاده از این تصاویر یک عکس را می‌توانید در هرابعادی که بخواهید داشته باشید.

از سایر ویژگی‌های نرم‌افزارایلوستریتور می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

تبدیل عکس به وکتور

طراحی در ابعاد بسیار بزرگ برای چاپ

دسترسی کامل به رنگ‌های ویژه چاپ و مدیریت ساده رنگ‌ها

خلق المان‌های تکرارپذیر به ساده‌ترین شکل ممکن

لی اوت بندی بسیار ساده وحرفه‌ای

امکان نقاشی دیجیتال حرفه ای

و قابلیت‌های حرفه‌ای وتخصصی دیگر

     دوره های مرتبط