<%= Application["key_word2"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["uni_title"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["key_word"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["description"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %>
1400 پنجشنبه 11 آذر
 
<%= Application["key_word"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %>

photoshop در

با مجوز رسمی از اداره فنی و حرفه ای ، وزارت کار و امور اجتماعی
مشاوره رایگان ثبت نام
22764035-6
09363960539
دیپلم - MBAمعرفی دوره photoshop در


کاربرد های فتوشاپ

کاربرد های فتوشاپ بخش عمده ای از محیط اطراف ما رو در بر گرفته ، عکس های پرسنلی ، پوستر های تبلیغاتی ، کارت های ویزیت، بنر ها ، سربرگها ، رابط گرافیکی نرم افزار ها ، جلد نشریات ، تیتراژ فیلم ها ،محیط گرافیکی سایت ها و.. همگی برای زیباتر شدن و حتی به وجود آمدن ، باید یک بار از زیر دست های هنرمند فتوشاپ عبور کنند.

جادو یا فتوشاپ

این که فتوشاپ چیست ، بحث مفصلی است ولی به طور خلاصه می‌توان گفت که فتوشاپ سحر و جادو است . این قدرت را به عکاسان وطراحان میدهد که تصاویر خود را سریعا با چند کلیک ویرایش و اصلاح کنند . اغلب مردم نمیدانند که بسیاری از ابزار های فتوشاپ ریشه در سنت ، فرهنگ و صنعت عکاسی دارند.یکی از جادو های فتوشاپ که به تنهایی می شود از آن تقدیر کرد زمانی است که میتوانید با استفاده از ابزارهای فتوشاپ و چند کلیک به سادگی کنتراست تصاویر راکنترل نمایید ، در برابر کار زمان بر و طاقت فرسایی که برای اصلاح عکس درتاریکخانه های قدیمی نیاز است.

 

 

فتوشاپ در ایران

حقیقت این است که در کشور ما آنگونه که باید از این نرم افزار کاربردی استفاده نمی شود. شاید عمده استفاده از فتوشاپ همان روتوش کردن یا ایجاد تصاویر فان و خنده دار از افراد یا طراحی پوستر باشد(در ایران). ولی اگر بخواهیم بطور علمی و در حیطه رشته گرافیک صحبت کنیم باید بگوییم که “همه کسانی که با گرافیک کامپیوتری سرو کار دارند ،به نوعی محتاج این نرم افزار هستند.

     دوره های مرتبط