<%= Application["key_word2"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["uni_title"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["key_word"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["description"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %>
1400 چهارشنبه 7 مهر
 
<%= Application["key_word"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %>

گرافیک رایانه ای در

با مجوز رسمی از اداره فنی و حرفه ای ، وزارت کار و امور اجتماعی
مشاوره رایگان ثبت نام
22764035-6
09363960539
دیپلم - MBAمعرفی دوره گرافیک رایانه ای در

دیپلم گرافیک رایانه ایی

در رشته دیپلم گرافیک رایانه علاوه بر اینکه می توانید به آسانی، سریع و مطمئن دیپلم خود را اخذ کنید از جهت محتوایی نیز این رشته می تواند برای شما بسیار مفید باشد.یاد گیری اصول طراحی دستی و کامپیوتری  به تنهایی می تواند شما را در یافتن شغلی مناسب یاری کند. حتی اگر این مهارتها مورد نیاز کاری نباشد برای انجام کارهای شخصی بسیار مفید است و این از مزایای مهم اخذ دیپلم گرافیک رایانه یا گرافیک کامپیوتری است.

زمان تقریبی اخذ دیپلم کامپیوتر (مهارت های تخصصی) ۸ الی ۱۰ ماه است. زمان قطعی بستگی به تعداد واحد عمومی لازم برای هر دانش آموز متفاوت است..

میزان قبول و موفقیت متقاضیان اخذ دیپلم گرافیک بسیار بالاست. همچنین تعداد بالای واحدهای تخصصی کمک میکند که شما واحد های عمومی کمتری لازم داشته باشید و این به معنی درگیری کمتر با مدارس است. این دوره به جهت تنوع در مهارتهای مرتبط باکامپیوتر به یکی از پر مخاطب ترین دیپلم های کاردانش برای متقاضیان تبدیل شده است.

     دوره های مرتبط