<%= Application["key_word2"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["uni_title"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["key_word"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["description"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %>
1400 سه شنبه 30 شهریور
 
<%= Application["key_word"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %>

وردپرس Wordpress در

با مجوز رسمی از اداره فنی و حرفه ای ، وزارت کار و امور اجتماعی
مشاوره رایگان ثبت نام
22764035-6
09363960539
دیپلم - MBAمعرفی دوره وردپرس Wordpress در

وورد پرس

وب سایت پایه و اساس هر کسب و کار آنلاین درفضای تجارت الکترونیک است و یک مدیر دیجیتال مارکتینگ برای دست یابی به اهداف بازاریابی نیاز دارد تا وب سایت کسب و کار کاملا اصولی و حرفه ای طراحی شده باشد وهر زمان نیاز داشت بتواند براساس تجزیه و تحلیل رفتار بازدیدکنندگان سایت تغییراتی را در محتوا و امکانات آن به منظور بهینه تر شدن آن انجام داده ونرخ تبدیل بازدیدکننده به خریدار را افزایش دهد. از این رو یک مدیر مارکتینگ بایدکاملا با وردپرس و اجزای آن آشنا باشد و توانایی انجام هر تغییر و ارتقایی در آنرا داشته باشد.

بیشتر سایت هایی که در روز آن ها را مشاهده میکنیم از یک سیستم مدیریت محتوا استفاده میکنند بعضی از این سیستم ها پولی و بعضیرایگان هستند. سیستم مدیریت محتوای وردپرس یکی از سیستم های رایگانی است که درون اینترنت وجود دارد. وردپرس یکی از محبوب ترین و قدرتمندترین سیستم های مدیریت محتوای دنیا می باشد که به صورت اوپن سورس منتشر شده است، یعنی هرکسی میتواند آنرا توسعه داده و بنا به نیاز خویش استفاده کند. با سیستم مدیریت محتوای وردپرس میتوان هر نوع سایتی را ایجاد کرد. از انواع سایت هایی که می توان با وردپرس ایجادکرد می توان به سایت های آموزشی، فروشگاهی، خبری، ورزشی، دانلودی، فیلمی، موسیقی،شخصی، شرکتی و اشاره کرد. درواقع شما با سیستم مدیریت محتوای وردپرس می توانید هر نوع سایتی را به دلخواه خود باهر نوع امکاناتی ایجاد و آن را مدیریت نمایید.

وردپرس برای دو ویژگی منحصر بفردش، محبوبیت بالایی یافته است:

  سادگی کار باآن 

 ساختار بهینه برای موتورهای جستجو و اصطلاحاً سئوی بالا      دوره های مرتبط