<%= Application["key_word2"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["uni_title"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["key_word"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["description"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %>
1400 چهارشنبه 7 مهر
 
<%= Application["key_word"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %>

کاربر ICDL در

با مجوز رسمی از اداره فنی و حرفه ای ، وزارت کار و امور اجتماعی
مشاوره رایگان ثبت نام
22764035-6
09363960539
دیپلم - MBAمعرفی دوره کاربر ICDL در

کاربر Icdl

 

 ICDLبرای کمک به کاربران شرکتی و خانگی طراحی شده استنشانه کفایت در مهارتهای کامپیوتری است. بنابراین شرکتی که درنظر دارد به نیروی انسانی یا کارمندان خود آموزش دهد باید اطمینان حاصل کند، پولی که به این برنامه اختصاص داده است، به خوبی صرف می‌شود.

هدف از اجرای آن  چیست ؟
این دوره ۴ هدف اصلی را دنبال می کند که عبارت است از
ارتقای سطح توانائی افراد در فناوری اطلاعات
 
ارتقای سطح کارائی درشرکتها وموسسات 
ایجاد توانائی کارفرمایان در سرمایه گذاری در بخش فناوری اطلاعات
تضمین استفاده بهینه از حداکثر مهارت و توانائی کارمندان در محیط کار

از مهم ترین مزایای این مدرک: قابل ارائه برای ادارات وسازمانهای داخلی و خارجی بعنوان یک مدرک معتبر جهت استخدام و ارتقا، درجه شغلی گسترده ترین و بزرگترین مدرک شناحته شده در سطح جهانی برای کاربری کامپیوترمهارت های هفت گانه دوره

آموزش ICDL شامل 7 مهارت تئوری و عملی می باشد که برای اخذ مدرک نهایی نیاز به موفقیت در تمام دوره ها می باشد

مفاهیم ابتدایی در فناوری اطلاعات

در این مهارت دانشجویان مفهومی کلی از فناوری اطلاعات و کار با نرم افزار و سخت افزار رایانه رافرا خواهند گرفت.همچنین باید با شبکه های اطلاعاتی و کاربرد روزانه برنامه های کاربردی رایانه آشناشوند.

آشنایی بامفهوم استفاده ومدیریت فایل هاWindows 

دانشجویان دراین بخش می بایست امکان استفاده از رایانه و سیستم عامل را فراگیرند و بتوانندتنظیمات اصلی دلخواه خود رادر ویندوز انجام دهند. همچنین لازم است کار و مدیریت  فایل های رایانه ای از جمله کپی، حذف و …. را بتوانند به راحتی انجام دهند.

آشنایی بامفهوم واژه پردازی Word مایکروسافت

داوطلبان بایدمفهوم برنامه های پردازش متن از جمله   (ایجاد، ویرایش، قالببندی، جدولبندی، کار با تصاویر و.) فرا گیرند.

 آشنایی بامفهوم صفحه گسترده ها EXCEL مایکروسافت

      در این قسمت دانشجویان باید مفهوم برنامههای صفحه گسترده از جمله روزانه آن را ( ایجاد، ویرایش، قالببندی،جدول بندی و) فرا گیرند.همچنین لازم است تا بتوانند فرمول های مقدماتی ریاضی و کاربردی را ایجاد کنند.

آشنایی بامفهوم پایگاه داده Access مایکروسافت

دانشجویان دراین مهارت باید مفهوم پایگاه داده در رایانه را متوجه شوند و همچنین بتوانند درحالت مقدماتی جداول پایگاه داده ای با پرس و جوهای مقدماتی را ایجاد و ویرایش کنند.

ارائه مطالب PowerPoint

 داوطلبان بایدبتوانند از ابزارهای ارائه مطلب رایانه به خصوص نرم افزار  نمایند. به این صورت که امکان ایجاداسلایدها و ویرایش و قالب بندی متون و تصاویر درون آن را داشته باشند. همچنین بایدبتوانند به بهترین شکل از حرکات و امکانات نرم افزار استفاده کنند.

اطلاعات وارتباطات  خدمات اطلاعاتی شبکه – اینترنت وپست الکترونیک

 در این بخش متقاضیان بایدبا مفهوم کلی اینترنت و برخی شاخص های امنیتی آشنا شوند و بتوانند که جستجوهای اینترنتی را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.  

 


    دوره های مرتبط