<%= Application["key_word2"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["uni_title"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["key_word"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["description"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %>
1399 دوشنبه 5 خرداد
 
<%= Application["key_word"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %>

کلاس کامپیوتر در پاسداران

با مجوز رسمی از اداره فنی و حرفه ای ، وزارت کار و امور اجتماعی
مشاوره رایگان ثبت نام
22764035-6
09363960539
دیپلم - MBAاخبار و اطلاعیه ها

کلاس کامپیوتر در پاسداران

1397 یکشنبه 14 مرداد کلاس کامپیوتر در پاسداران

کلاس کامپیوتر در پاسداران

برگزاری انواع کلاسهای کامپیوتر در تمام نقاط پاسداران


آموزش مخفی کردن فایل‌های شخصی در انواع سیستم عامل

دوره های تخصصی کامپیوتر در پاسداران

گر فایل‌های شخصی و مهمی در دستگاه‌های هوشمند خود دارید، می‌توانید برای مخفی کردن آن‌ها در سیستم عامل‌های مختلف از راهکارهای ارائه شده در این مقاله بهره ببرید.

آموزشگاه های کامپیوتر در پاسداران

هر کاربر فایل‌های کاملا شخصی و مهمی دارد که به منظور دسترسی نداشتن افراد متفرقه به آن‌ها، باید اقدامی برای مخفی کردن فایل‌های یاد شده انجام دهد. در این مقاله به معرفی راهکارهای مختلف مخفی کردن فایل‌های شخصی کاربران در سیستم عامل اندروید، iOS، ویندوز ۱۰، macOS و لینوکس خواهیم پرداخت. در این صورت حتی اگر کودکان یا افراد غریبه به دستگاه مورد استفاده‌ی شما دسترسی داشته باشند، قادر به مشاهده‌ی فایل‌های شخصی و سری شما نخواهند بود. زومیت را همراهی کنید.
کلاس های کامپیوتر در پاسداران
قبل از شروع بخش آموزشی مقاله‌ی جاری، ذکر این نکته ضروری است که اگرچه انجام راهکارهای ارائه شده در این مقاله بخشی از حریم خصوصی کاربران را از دسترسی اشخاص متفرقه حفظ می‌کند، اما به منظور محافظت بیش‌تر از فایل‌های خود در مقابل افراد متخصص یا هکرها، باید از راهکارها و ابزارهای دیگری مانند BitLocker در ویندوز و غیره بهره ببرید.
هترین کلاس کامپیوتر در پاسداران
سیستم عامل اندروید
بیش‌تر فایل‌های کاربران در گوشی هوشمند به تصاویر و ویدیوهای خصوصی ختم می‌شوند. فایل‌های دیگر کاربران به احتمال زیاد در فضای ابری ذخیره می‌شوند. به منظور مخفی کردن یک تصویر در نرم‌افزار گوگل فوتوز سیستم عامل اندروید، پس از انتخاب آن باید دکمه‌ی سه نقطه‌ی عمودی معرف منو را لمس کنید و روی گزینه‌ی Archive ضربه بزنید. اگرچه تصویر آرشیو شده هنوز قابل استخراج از بایگانی است اما حداقل عکس‌های خصوصی کاربر را از دسترسی داشتن مرورگر فایل موجود در سیستم عامل محافظت می‌کند.