<%= Application["key_word2"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["uni_title"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["key_word"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["description"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %>
1398 سه شنبه 4 تیر
 
<%= Application["key_word"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %>

آموزشگاه حسابداری در پاسداران

با مجوز رسمی از اداره فنی و حرفه ای ، وزارت کار و امور اجتماعی
مشاوره رایگان ثبت نام
22764035-6
09363960539
دیپلم - MBAاخبار و اطلاعیه ها

آموزشگاه حسابداری در پاسداران

1397 شنبه 13 مرداد آموزشگاه حسابداری در پاسداران

آموزشگاه حسابداری در پاسداران

آموزش تخصصی حسابداری در پاسداران

در ابتدای شروع درس های حسابداری، لازم می بینم در مورد تعاریف، مفاهیم و اصطلاحات با هم زبان مشترکی داشته باشیم. بر این اساس، تصمیم دارم در درس اول و درس دوم، تعاریف و اصطلاحات مهم را به شما معرفی کنم.

برای شروع، به تعریف حسابداری و انواع رشته های آن می پردازیم. شاید دیده باشید که تعاریف مختلف و متعددی در این باره وجود دارد. از بین تعاریف مختلفی که برای حسابداری وجود دارد من تعریف زیر را انتخاب می کنم:
دوره های آموزشگاههای حسابداری در پاسداران

در دوره حسابداری مقدماتی یک چه می آموزم؟
در این دوره، حسابداری مقدماتی را به زبانی بسیار ساده و با مثال هایی کاربردی خواهید آموخت. مفاهیم و اصطلاحات حسابداری، تحلیل رویدادهای مالی و نحوه ثبت سند حسابداری برای هر رویداد را آموزش می بینید. عملیات مهم پایان سال مالی شامل بستن حساب ها را یاد می گیرید و به خوبی با مفهوم و کاربرد دفاتر قانونی شامل دفتر کل و روزنامه و همینطور تراز آزمایشی آشنا می شوید.
آموزشگاههای حسابداری با مجوز در پاسداران

پس از مطالعه به چه فایل هایی دسترسی خواهم داشت؟
پس از ورود به این دوره، یازده درس به صورت متنی دریافت می کنید که با مطالعه آنها حسابداری مقدماتی را همراه با مثال های عملی فرامی گیرید. یک آزمون هم در اختیار شما قرار می گیرد و چنانچه نمره قبولی بگیرید مدرک گذراندن دوره برایتان ارسال خواهد شد!
معرفی آموزشگاههای حسابداری در پاسداران
در پایان این دوره چه چیزی به دست می آورم؟
در پایان این دوره شما می توانید حسابداری شرکت های بازرگانی و خدماتی را انجام دهید. اگر صاحب کسب و کار کوچکی هستید و حسابدار ندارید، با گذراندن این دوره به خوبی می توانید حسابداری کسب و کارتان را مدیریت کنید.

من یک باکس پیغام هستم. بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا متن تغییر کند.

 
آموزشگاه حسابداری پاسداران
تعریف حسابداری

حسابداری عبارت است از یک سیستم اطلاعاتی که از طریق شناسائی، ثبت، طبقه بندی، تلخیص و گزارشگیری رویدادهای مالی، اطلاعات لازم  را در اختیار استفاده کنندگان اطلاعات حسابداری قرار می دهد.