<%= Application["key_word2"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["uni_title"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["key_word"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["description"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %>
1398 سه شنبه 4 تیر
 
<%= Application["key_word"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %>

کلاس کامپیوتر در پاسداران

با مجوز رسمی از اداره فنی و حرفه ای ، وزارت کار و امور اجتماعی
مشاوره رایگان ثبت نام
22764035-6
09363960539
دیپلم - MBAاخبار و اطلاعیه ها

کلاس کامپیوتر در پاسداران

1397 یکشنبه 7 مرداد کلاس کامپیوتر در پاسداران

کلاس کامپیوتر در مشهد

برگزاری انواع کلاسهای کامپیوتر در مشهد

زایای ارتقا و افزایش ظرفیت حافظه‌ی رم
اول از همه باید یک نکته‌ی مهم را در نظر داشته باشید. با ارتقا رم و اضافه کردن حافظه‌ی رم بیشتر، در سیستم رایانه‌ی شما معجزه اتفاق نمی‌افتد و نباید تصور کنید که وقتی رم را ارتقا می‌دهید، بدین معنی نیست که سرعت کامپیوترتان به صورت نجومی بیشتر می‌شود. بلکه افزایش ظرفیت رم، به شما کمک می‌کند تا بتوانید به‌راحتی با برخی برنامه‌ها نظیر بازی‌ها یا برنامه‌های تدوین ویدیویی که برنامه‌های سنگینی محسوب می‌شوند، کار کنید. در چنین شرایطی با ارتقا ظرفیت رم، سیستم کامپیوتری شما سریع‌تر نمی‌شود، فقط می‌توانید خوشحال باشید که حداقل هنگ نمی‌کند و امکان کار کردن با نرم افزارهای سنگین را برای شما فراهم می‌کند. 

تدریس در آموزشگاههای کامپیوتر در مشهد

اگر کامپیوترتان مجهز به کارت گرافیکی (GPU) قوی و پردازنده‌ی مرکزی (CPU) سریع است، ولی در عین حال نمی‌توانید همزمان ۱۷ صفحه‌ی مرورگر را بدون کند شدن سیستم، باز کنید؛ در چنین شرایطی احتمالا با اضافه کردن رم، مساله شما حل خواهد شد. اگر یک کامپیوتر قدیمی دارید و می‌خواهید چند سال دیگر از آن استفاده کنید، اضافه کردن RAM می‌تواند برای شما مفید باشد.  البته به شرط آنکه سیستم شما قابلیت ارتقا داشته باشد.

شعب آموزشگاههای کامپیوتر در مشهد

واقعا به چه ظرفیتی از حافظه‌ی رم نیاز داریم؟
همان‌طور که گفتیم، ظرفیت رم مورد نیاز رایانه‌ی شما، رابطه‌ی مستقیمی با کارهایی که با سیستم انجام می‌دهید دارد. قبل از اقدام به ارتقا حافظه‌ی رم، علاوه بر توجه داشتن به نوع کاری که با کامپیوترتان انجام می‌دهید، باید ببینید قرار است چه مدت زمان دیگری از رایانه‌تان استفاده کنید. اگر به‌زودی قرار است سیستم جدیدی خریداری کنید، بهتر است روی خرید رایانه‌ی جدید سرمایه‌گذاری کنید و برای خودتان خرج اضافی نتراشید.  
لیست شهریه آموزشگاههای کامپیوتر در مشهد
اما ممکن است بگویید که در حال حاضر با سیستم‌ فعلی‌تان به‌راحتی کار می‌کنید و قصد خرید رایانه جدید ندارید، فقط می‌خواهید سیستم‌تان بتواند برا برخی نرم‌افزارهای سنگین‌تر هم کار کند و یا شرایطی پیش آمده که کاربری روزانه سیستم‌تان کمی تغییر کرده است و برای کار کردن با نرم‌افزارهای جدید نیاز به ارتقا سیستم‌ دارید. در چنین شرایطی اگر کامپیوتر شما اجازه‌ی ارتقا را به شما می‌دهد و نیازتان را برای فعالیت‌های جدید مرتفع می‌کند، ارتقا حافظه‌ی رم تصمیم عاقلانه‌ای است.
لیست دوره آموزشگاههای کامپیوتر در مشهد
بهره‌وری و کارایی 
اگر از رایانه ویندوز ۱۰ خود تنها برای تایپ کردن متن، چک کردن ایمیل‌ها، مرور صفحات اینترنت و بازی‌های ساده یک نفره استفاده می‌کنید، ظرفیت حافظه‌ی رم ۴ گیگابایت به‌راحتی جوابگوی نیاز شما است. البته اگر تمام فعالیت‌ها را به صورت همزمان انجام می‌دهید، ممکن است عملکرد سیستم‌تان تا حدی کند شود. بسیاری از رایانه‌های شخصی اقتصادی، با ظرفیت پایه‌ی ۴ گیگابایتی رم در بازار به فروش می‌رسند و کاربران برای انجام امور روزانه مشکلی برای کار کردن با چنین سیستم‌هایی ندارند. البته صادقانه به شما بگوییم، اگر قصد دارید سال‌ها با چنین سیستمی کار کنید و از آن دسته افرادی نیستید که زود به زود سیستم‌شان را ارتقا می‌دهند، بهتر است سیستمی با ظرفیت حافظه‌ی رم ۸ گیگابایتی خریداری کنید. حتی اگر کارهای سبک و ساده با سیستم‌ انجام می‌دهید ولی قرار است سال‌ها با همان رایانه کار کنید، خرید سیستمی با حافظه‌ی ۸ گیگیابایت به مراتب به صرفه‌تر است.